Kto powiedział, że didżej to praca dla młodych? W Poznaniu miksowania uczą się nawet 70-​latkowie

18-04-2016

• "Dziadek do gramofonu" to warsztaty, w ramach których seniorzy mogą nauczyć się miksowania muzyki • W pierwszej edycji wzięło udział sześć osób - najstarsza z nich miała 73 lata • Ukoronowaniem szkolenia był dancing, podczas którego rolę didżejów pełnili...

Tak maluje Polka z Tarnowa - mistrzyni świata w makijażu profesjonalnym

15-04-2016

Umalować piękną, gładką skórę nastoletniej modelki to żadne wyzwanie. Zwłaszcza dla światowej mistrzyni. Dlatego podniosłyśmy poprzeczkę i do malunków zgłosiłyśmy starsze kobiety: 37-latkę, 61-latkę i 88-latkę.