FORUM

 

REJESTRACJA

 

RANDKI

E-PRZEWODNIK

TeleEKG

LEKI INFO

ZNIŻKI

§

VADEMECUM 

 KULINARIA 

 

Karawana dotarła do Boliwii

Zawodnicy Rajdu Dakar z peruwiańskich wydm wjechali do deszczowej Boliwii. W La Paz na kierowców czekali kibice, ale także przeciwnicy imprezy. Ze szpitalnego łóżka w Limie rywalizację śledzi Rafał Sonik, który złamał nogę i w Polsce przejdzie operację.

(dodano: 12-01-2018, odsłon: 4)

Więcej: Karawana dotarła do Boliwii

Dodaj komentarz

Pogoda

Gry

 KULKI

 PASJANS

BILARD

TETRIS

Radio

Cztery łapy w domu

Cztery łapy w domu

09-05-2016

Jak przygotować dom, w którym będzie mieszkał czworonożny przyjaciel rodziny? Warto pomyśleć o tym zanim pies czy kot się wprowadzi, odpowiednie działania prewencyjne pomogą uniknąć problemów w przyszłości.

Niewidzialne seniorki

Niewidzialne seniorki

02-11-2016

To nie pierwsza rozmowa Gazety Senior z Krystyną Bałakier, blogerką 50+. Trzy lata temu Ewelina Kodzis przeprowadziła wywiad, w którym pani Krystyna sporo miejsca poświęciła wskazówkom i poradom dla dojrzałych kobiet. Przypominamy tę rozmowę na portalu gaz...

Kurs walut

 

Konto użytkownika

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Wiadomości

Z bólu musiał zrezygnować. Wyleciał kolejny z wielkich
Hiszpan Rafa Nadal nie zdobędzie 17. tytułu wielkoszlemowego. Główny faworyt do zwycięstwa w całym Australian Open poddał się w ćwierćfinale z Chorwatem Marinem Ciliciem.

Małysz spokojny. "Stoch utrzyma formę do igrzysk"
Wygrany w pięknym stylu Turniej Czterech Skoczni, dwa medale w mistrzostwach świata w lotach – Kamil Stoch jest w najlepszej od lat dyspozycji, ale wielu zastanawia się, czy jego forma nie przyszła zbyt wcześnie. Adam Małysz jest o to spokojny, a prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner twierdzi nawet, że Stocha stać w Pjongczangu na jeszcze więcej.

Rekord w portfelu. "To zagrożenie"
Alexis Sanchez z miejsca stał się jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. W Manchesterze z otwartymi rękami powitał go menedżer Jose Mourinho, wielki orędownik jego sprowadzania. Ale w Anglii są tacy, którzy spodziewają się mniej przychylnego przyjęcia i to ze strony kolegów z szatni.

Nawigacja

Nasza społeczność

Randki