11 listopada to ważna data dla wszystkich Polaków. Tego dnia Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów. Jak opisywały ten dzień ówczesne gazety? Dlaczego Dzień Niepodległości obchodzimy właśnie 11 listopada?

Zapisz się na Newsletter

Adres e-mail:

Wiadomości

Kurek nie wybrał najlepszej oferty
Menedżer Bartosza Kurka Jakub Michalak nie wyklucza, że najlepszy zawodnik ostatnich mistrzostw świata zostanie na dłużej niż do końca sezonu w ONICO Warszawa. - Jednak daliśmy sobie trochę czasu zanim usiądziemy do rozmów na ten temat - zaznaczył.

Tottenham uratował awans w Barcelonie
Tottenham w ostatnich minutach wydarł remis 1:1 z Barceloną i wiosną - obok mistrzów Hiszpanii - wystąpi w Lidze Mistrzów. Ekipa z Londynu ocalała, bo Inter nie potrafił pokonać u siebie PSV.

Milik mógł być bohaterem. Awansował Liverpool
W 92. minucie meczu Liverpool - Napoli Arkadiusz Milik stanął przed szansą, by dać awans swojej drużynie do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Polak był bliski trafienia na 1:1 na Anfield Road, ale przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Minimalne zwycięstwo zespołu Juergena Kloppa dało awans The Reds.