14-04-2016

Nagły lub przewlekły, migrenowy bądź zatokowy, taki, któremu towarzyszy uczucie skołowania, piszczenie w uszach, kłucie w skroniach czy oczach bądź zaburzenia równowagi – rodzajów bólu głowy jest wiele. Jedne są oznaką zmęczenia czy chwilowego osłabienia o...

Olej z konopi lekarstwem na raka

08-05-2016

Nasiona konopi zawierają 30-35% oleju. Świeżo wytłoczony ma zabarwienie zielonkawe. Po nasłonecznieniu staje się prawie bezbarwny. Temperatura krzepnięcia -15- -20 stopni C. Czas schnięcia 4-8 dni. Skład: kwasy tłuszczowe wielonienasycone omega-3: 20%, kwa...

Kurek nie wybrał najlepszej oferty
Menedżer Bartosza Kurka Jakub Michalak nie wyklucza, że najlepszy zawodnik ostatnich mistrzostw świata zostanie na dłużej niż do końca sezonu w ONICO Warszawa. - Jednak daliśmy sobie trochę czasu zanim usiądziemy do rozmów na ten temat - zaznaczył.

Tottenham uratował awans w Barcelonie
Tottenham w ostatnich minutach wydarł remis 1:1 z Barceloną i wiosną - obok mistrzów Hiszpanii - wystąpi w Lidze Mistrzów. Ekipa z Londynu ocalała, bo Inter nie potrafił pokonać u siebie PSV.

Milik mógł być bohaterem. Awansował Liverpool
W 92. minucie meczu Liverpool - Napoli Arkadiusz Milik stanął przed szansą, by dać awans swojej drużynie do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Polak był bliski trafienia na 1:1 na Anfield Road, ale przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Minimalne zwycięstwo zespołu Juergena Kloppa dało awans The Reds.